Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

AnaviSk

Скопје

Sivo- bela nametka/ kimono

350 МКД

0

Детали за производот

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: univerzalno belo kimono nametka sivo

Состојба: одлично

Боја: сиво бело

Опис

Sivo bela peperutka nametka/ kimono. Zvanicno S no posto nema kopcenje odgovara i za M i za L. Interesna sara, lesna za kombiniranje Tursko proizvodstvo, kako lesna trikotaza e

Додадено: 7.6.2024

Прегледи: 57