Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Облека / Капути и јакни / Јакни / Дебело палто со крзно

Aurora131776

Битола

Дебело палто со крзно

500 МКД

2

Детали за производот

Големина: 50

Град: Битола

Материјали: хх

Ознаки: хх

Состојба: многу добра

Боја: црно

Опис

Дебело палто,внатрешниот дел е со крзно,носено неколку пати М големина

Додадено: 9.6.2024

Прегледи: 89