Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Aurora131776

Битола

Капут

400 МКД

1

Детали за производот

Големина: 50

Град: Битола

Материјали: хх

Ознаки: хх

Состојба: многу добра

Боја: крем

Опис

Капутот е кремова боја,носено е неколку пати,не е оштетено Одговара и за М и за L големина

Додадено: 9.6.2024

Прегледи: 58