Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Maca_ohrid123

Охрид

Шушкавец Морган

699 МКД

1

Детали за производот

Големина: 36

Бренд: морган

Град: Охрид

Материјали: розова

Ознаки: ззз

Состојба: ново без етикета

Боја: розе

Опис

Розов шушкавец, многу квалитетен, со постава, назад со шлиц одлична состојба како да не е носен

Додадено: 25.6.2024

Прегледи: 84