Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Облека / Блузи и маици / Маици / Блузи 1+1 ( одговараат на S,M,L )

LjubicaI

Битола

Блузи 1+1 ( одговараат на S,M,L )

600 МКД

2

Детали за производот

Големина: 38

Бренд: bay

Град: Битола

Материјали: 100%cotton

Ознаки: novo letno

Состојба: ново без етикета

Боја: црно бело

Опис

1 + 1 блузина на прерамки кои лесно се комбинираат, а може да се носат и над купачи.

Додадено: 10.7.2024

Прегледи: 75