Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

purplethings22

Скопје, 9 артикли
Последно најавен пред 5 дена, 01:19

Членот го следат

42

Членот ги следи

21

Здраво девојки💗 ❗️❗️ ВЕ МОЛАМ ПРОЧИТАЈТЕ ❗️❗️ НЕ СЕ РАЗМЕНУВАМ и на пораки за размена не одговарам, ако нешто ми се допадне од кај вас ќе го купам. 🌸---Најчесто пр... Повеќе
Дома Членови purplethings22
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај