Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

crvenkapa

crvenkapa

Инфо

Скопје

За

Не резервирам повеке од 1-2 дена. Не враќам и не менувам (заради немање на време) Побарајте димензии доколку е потребно за праќање по карго , за Скопје лична средба Ае... Повеќе