Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Marella цемпер-
Marella цемпер- Marella цемпер- Marella цемпер- Marella цемпер- Marella цемпер-

Marella цемпер-

650 МКД

Големина: L

Бренд: marella

Град: Скопје

Материјали: volna svila

Ознаки: marella

Состојба: многу добра

Боја: сиво

Додадено: 28.10.2023

Прегледи: 304

8

Marella цемпер-болеро М-Л иако по етикета е С (може да се носи од С па до Л зависно кој како сака да му стои. Составот е волна и свила прекрасен материјал . Облечено неколку пати. Скапо платено

crvenkapa

232
0

Членот го следат

289

Членот ги следи

9