Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Џемпер
Џемпер Џемпер Џемпер

Џемпер

450 МКД

Големина: L

Бренд: jbc

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: џемпер

Состојба: многу добра

Боја: шарено

Додадено: 30.10.2023

Прегледи: 116

1

Цемпер Л-ХЛ. Памучен материјал

crvenkapa

232
0

Членот го следат

289

Членот ги следи

9