Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

шестосед на Шипад

![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/6abe21f8faf385958254b14ecccb2b6a.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/af7d9c9db2fe2ef90667f6f1faa3880b.jpg)
2022 09 29
Цена 12000. купен е 36000 пред 3 години. Со 6 перници од кои 3 се огромни. Ништо не е сплескано или ошеттено. Имаме лифт но не собира се во лифтот.
2022 09 29