Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Здраво, јас сум нов член во Limes-еколошки производи, за кои во оваа објава е ставен линк од каталог кој не се менува во тек на годината(истиот е секогаш), понекогаш има акции на производите за кои ќе ве известувам во темава. Освен средства за хигиена(кои се големи пакувања, реално економично и без хемикалии) во нивната линија имаат и креми како мелеми за посебни состојби на кожата , креми и масти за бебиња и чаеви за посебни медицински состојби.Локациски, можам да порачувам производи на некој кој што живее во Кисела Вода, Центар, Аеродром, Драчево и сл. Во прилог повелете линк од каталогот и од тековните акции на Limes: https://online.anyflip.com/xbdup/voai/mobile/index.html ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/2ee91a90f8427ff856215b47e37b9039.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/18d8c2dd9d7752fa18e71292b18f0237.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/43e45363159e8775c3fb0c3081daff42.jpg)
2023 04 10