Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Убавина, стил, здравје /

Исхрана, рецепти, екологија /

Чоколадни колачиња

Изработувам чоколадни колачиња за разни прослави и како чоколадни подароци во ексклузивни кутии. Може да ги погледнете тука https://instagram.com/emche_sweets?igshid=NGExMmI2YTkyZg== ...не знам дали темава е за тука, ако не е, се извинувам и избришете ја објавата. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/d669cf2e89ff6a484f7f13236fa7efed.jpg)
2023 06 08