Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Original detski cizmicki i patiki
Original detski cizmicki i patiki Original detski cizmicki i patiki Original detski cizmicki i patiki Original detski cizmicki i patiki Original detski cizmicki i patiki

Original detski cizmicki i patiki

300 МКД

Големина: 24

Бренд: cizmi

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: cizmi

Состојба: одлично

Боја: црно

Додадено: 11.12.2023

Прегледи: 241

1

Socuvani i neosteteni cizmicki,pod sekoja slika ima brojce j cena Bez razmeni

Banaaa

12
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

1