Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Панталони,шорцеви
Панталони,шорцеви Панталони,шорцеви

Панталони,шорцеви

500 МКД

Големина: 34

Град: Скопје

Материјали: полиетер

Ознаки: панталони

Состојба: многу добра

Додадено: 31.5.2021

Прегледи: 441

1

3 пара панталони,неколку пати облечени без оштетувања само на зелените им фали копче за закопчување....шорцевите се од манго и доаѓаат гратис со купени панталони,сите одговараат на С-М Повеќе информации во порака

Banaaa

12
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

1