Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Patiki i sandali
Patiki i sandali Patiki i sandali Patiki i sandali Patiki i sandali Patiki i sandali

Patiki i sandali

300 МКД

Големина: 23

Бренд: patiki

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: patiki

Состојба: одлично

Боја: бело

Додадено: 11.12.2023

Прегледи: 127

1

Patiki i sandali vo super sostojba Pod sekoja slika ima cena i velicina Bez razmeni

Banaaa

12
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

1