Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Миленичиња Облека НОВИ Чизмички за мало куче
НОВИ Чизмички за мало куче
НОВИ Чизмички за мало куче НОВИ Чизмички за мало куче НОВИ Чизмички за мало куче

НОВИ Чизмички за мало куче

400 МКД

Големина: XS

Бренд: нз

Град: Штип

Материјали: полиестер памук

Ознаки: нови

Состојба: ново без етикета

Боја: портокалово пинк

Додадено: 12.12.2022

Прегледи: 426

1

Не носени чизмички за суво време, за мало куче или маче, преубави, со врвца за затегнување. За жал нас ни се мали. Двата пара за 400ден

Dzoi89

14
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

3