Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Миленичиња Облека Чорапчиња за куче
Чорапчиња за куче
Чорапчиња за куче Чорапчиња за куче Чорапчиња за куче Чорапчиња за куче

Чорапчиња за куче

200 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: памук гума

Ознаки: чорапи

Состојба: ново со етикета

Боја: црно сиво

Додадено: 23.12.2023

Прегледи: 190

0

Скроз нови чорапчиња за куче за шетање надвор, одоздола се гумирани да не се лизгаат, на моето му се мали...:( џабе ги купував

Stefkaa

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0