Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Миленичиња Облека Јакна за Куче
Јакна за Куче
Јакна за Куче Јакна за Куче Јакна за Куче Јакна за Куче Јакна за Куче

Јакна за Куче

600 МКД

Големина: XXL

Бренд: д дог фејс

Град: Скопје

Материјали: водоотпорно платно платно

Ознаки: облека јакни куче зимска облека

Состојба: ново со етикета

Боја: црно црвено

Додадено: 15.10.2023

Прегледи: 257

2

Нова јакна за куче. 3ХЛ, водоотпорна и топла. Одговара за куче до 10кг , ние имаме веќе 16кг и ни е мала, пораснавме дур да дојде зима. Мерките може да ги видите на табелата. Слободно барајте ме за повеќе инфо на 077/707-515 - Елена

ZdenkZdenkich

5
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

2