Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan
Fustan Fustan Fustan

Fustan

1500 МКД

Бренд: no name

Град: Скопје

Материјали: --

Ознаки: ---

Состојба: ново без етикета

Додадено: 10.7.2021

Прегледи: 492

8

Dolg crn fustan koj moze da se nosi na poveke nacini Standard pamuk/likra

JovanA14

20
0

Членот го следат

28

Членот ги следи

0