Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Обувки / Спортски обувки / Сандали / 100% кожени сандали

Meliskopje

Скопје

100% кожени сандали

700 МКД

5

Детали за производот

Големина: 39

Бренд: bellmondo

Град: Скопје

Материјали: 100%кожа

Ознаки: 100% кожа сандали

Состојба: ново без етикета

Боја: крем светло плаво

Опис

многу малку носени сандали 100 % кожени, одлично се комбинираат со фармерки и со фустан , берамуди има многу можности за комбинации . Удобни за носење , лесни со висина на штикла 9 см. Чистам плакари од гардероба која не ја носам контакт 076204274

Додадено: 24.7.2021

Прегледи: 1131