Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Обувки Чизми кратки чизми 100% кожа
кратки чизми 100% кожа
кратки чизми 100% кожа кратки чизми 100% кожа кратки чизми 100% кожа кратки чизми 100% кожа

кратки чизми 100% кожа

1000 МКД

Големина: 39

Бренд: peko

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: peko

Состојба: многу добра

Додадено: 21.4.2021

Прегледи: 665

6

кратки чизми 100 % кожа купени од Пеко, буквално облечени 3-4 пати без никакви оштетувања во одлична состојба. Праќам по карго но со Ваша доплата за испорака 130-150 денари . контакт 076 204 274.

Meliskopje

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0