Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
H&M fustan
H&M fustan H&M fustan H&M fustan H&M fustan

H&M fustan

599 МКД

Големина: 42

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: sifon

Ознаки: bordo

Состојба: одлично

Боја: бордо

Додадено: 14.5.2022

Прегледи: 316

2

Bordo fustan broj 42 Brend h&m

Sweet27

402
0

Членот го следат

172

Членот ги следи

107