Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Облека / Фустани / Миди / Koton zolt fustan

Sweet27

Скопје

Koton zolt fustan

699 МКД

0

Детали за производот

Големина: 44

Бренд: koton

Град: Скопје

Материјали: vizkoz

Ознаки: novo

Состојба: ново со етикета

Боја: жолто

Опис

Koton fustan preubav Broj 44

Додадено: 19.4.2024

Прегледи: 87