Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
cizmi
cizmi

cizmi

400 МКД

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: prevrtenakoza

Ознаки: prevrtena koza cizmi

Состојба: одлично

Боја: сиво

Додадено: 23.5.2022

Прегледи: 41

0

Cizmite se nad kolenici moze da se prevrtat materijalot e prevrtena koza

Majalana123

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0