Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Pleten komplet
Pleten komplet Pleten komplet Pleten komplet Pleten komplet

Pleten komplet

650 МКД

Големина: S

Бренд: mishel peacock

Град: Кочани

Материјали: pamuk

Ознаки: novi

Состојба: ново со етикета

Боја: црно

Додадено: 30.5.2022

Прегледи: 491

6

Pleten komplet od maica i shorcevi, preubava pletka, novi so etiketa kupeni od mishel peacock. Standard velicina odgovarat za S i M.

wreckingball

85
0

Членот го следат

79

Членот ги следи

7