Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Два пара - 400 денари
Два пара - 400 денари Два пара - 400 денари Два пара - 400 денари Два пара - 400 денари Два пара - 400 денари

Два пара - 400 денари

400 МКД

Големина: 39

Бренд: хх

Град: Скопје

Материјали: платно

Ознаки: евтини

Состојба: многу добра

Боја: црно зелено

Додадено: 2.11.2022

Прегледи: 366

2

Два пара патики, величина 39-39.5 Облечени 2-3 пати Без оштетувања Комплет двата пара 400 денари Посебно: Зелени - 300 денари Црни - 250 денари

pikachu

226
0

Членот го следат

125

Членот ги следи

16