Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Кремаста кошула
Кремаста кошула Кремаста кошула

Кремаста кошула

550 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: хх

Ознаки: убава женска

Состојба: одлично

Боја: беж

Додадено: 3.12.2023

Прегледи: 146

2

Прекрасната кошула Величина М Има како полуролка и по цела должина на ракавот има копчиња (само на едниот ракав) Цена 550 денари

pikachu

227
0

Членот го следат

125

Членот ги следи

16