Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Црно палтенце
Црно палтенце Црно палтенце

Црно палтенце

450 МКД

Големина: 38

Бренд: ххх

Град: Скопје

Материјали: ххх

Ознаки: палтенце убаво евтино

Состојба: одлично

Боја: црно сиво

Додадено: 26.11.2023

Прегледи: 112

0

Црно палтенце со џебови Убав класичен модел М величина 450 денари

pikachu

227
0

Членот го следат

125

Членот ги следи

16