Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nov crven fustan
Nov crven fustan Nov crven fustan Nov crven fustan Nov crven fustan Nov crven fustan

Nov crven fustan

2199 МКД

Големина: S

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: elastin pamuk

Ознаки: //

Состојба: ново со етикета

Боја: црвено

Додадено: 27.2.2023

Прегледи: 245

0

Nov fustan so etiketa sovrseno stoi ima slika od modelot I cena Odgovara na S

Зана38

4
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

5