Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ранец
Ранец Ранец

Ранец

200 МКД

Град: Битола

Материјали: хх

Ознаки: хх

Состојба: одлично

Додадено: 9.8.2023

Прегледи: 259

2

Бордо ранец во одлична состојба , дали е користен 2-3 пати

RedHair

8
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

0