Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan cma
Fustan cma Fustan cma

Fustan cma

799 МКД

Големина: 50

Бренд: cma

Град: Скопје

Материјали: viskoza

Ознаки: novo

Состојба: ново со етикета

Боја: минт

Додадено: 10.9.2023

Прегледи: 231

2

Fustanot e glanc nov so etiketa Zemen od butik 2200 den Broj 50 iako moze i 48 Oslabev pa sea mi e golem

Sweet27

404
0

Членот го следат

173

Членот ги следи

96