Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Komplet preubav
Komplet preubav Komplet preubav Komplet preubav Komplet preubav

Komplet preubav

1000 МКД

Големина: XXL

Град: Скопје

Материјали: preubav

Ознаки: preubav komplet kvalitetni moderen

Состојба: ново со етикета

Додадено: 26.10.2023

Прегледи: 259

3

Preubav komplet , od Italija. Nov so etiketa, sirok mi e malce zatoa go prodavam. Inace preubav materijal mnogu bogato stonat , prijaten materijal. Moze da se nosat i so patiki i so stikli. Plateno soleno!

ShoppingQueen*

435
0

Членот го следат

339

Членот ги следи

0