Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Sandali Novi
Sandali Novi Sandali Novi Sandali Novi Sandali Novi

Sandali Novi

300 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: sandali stikli

Состојба: одлично

Додадено: 26.10.2023

Прегледи: 133

1

Sandali skros novi broj 38, NE NOSENI naracani od net stignat zgresen broj. I na posledna slika se gleda fali edno cirkonce no toa nema vrska ne se gleda deka e od strana pa voopsto ne se primetuva GLANC NOVI plateni 20€

ShoppingQueen*

435
0

Членот го следат

339

Членот ги следи

0