Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Michael Kors Patiki
Michael Kors Patiki Michael Kors Patiki Michael Kors Patiki Michael Kors Patiki Michael Kors Patiki

Michael Kors Patiki

4100 МКД

Големина: 40

Град: Скопје

Материјали: koza platno

Ознаки: mk michaelkors

Состојба: одлично

Боја: златно

Додадено: 28.12.2023

Прегледи: 359

5

Michael Kors patiki vo odlicna sostojba. Slikite pokazuvat sve, preubavi bez mana! BEZ RAZMENA

ShoppingQueen*

435
0

Членот го следат

342

Членот ги следи

0