Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Паричник со футрола
Паричник со футрола Паричник со футрола Паричник со футрола Паричник со футрола Паричник со футрола

Паричник со футрола

400 МКД

Бренд: орифлејм

Град: Скопје

Материјали: екокожа

Ознаки: убав евтин

Состојба: одлично

Боја: морнарско плаво

Додадено: 18.11.2023

Прегледи: 95

0

Неупотребуван новчаник со торбичка Цената е таа бидејќи го допрев со пенкало, се направи мала флека и пробувајќи да ја избришам остана мала трага минимално забележлива

pikachu

226
0

Членот го следат

125

Членот ги следи

16