Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Здолништа Мини Црно бела комбинација
Црно бела комбинација
Црно бела комбинација Црно бела комбинација Црно бела комбинација

Црно бела комбинација

600 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: хх

Ознаки: убави модерен евтин комплет

Состојба: одлично

Боја: црно

Додадено: 3.12.2023

Прегледи: 182

0

Црно бела комбинација - 600 денари Посебно Црно мини здолниште - 400 денари вел.М Зебрасто џемперче М - 350 денари

pikachu

227
0

Членот го следат

125

Членот ги следи

16