Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novo
Novo Novo Novo Novo

Novo

Размени

Големина: M

Бренд: only

Град: Куманово

Материјали: nz

Ознаки: novo

Состојба: ново со етикета

Боја: светло плаво

Додадено: 20.12.2023

Прегледи: 144

1

Doaga nova godina pa i prasnici koj e za razmena slobodno neka me iskontaktira. Da se podnovime so nesto novo i ubavo (site artikli osven cizmite i patikite puma se na razmena)

m3a3c3a3

17
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

2