Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Tuniki
Tuniki Tuniki

Tuniki

200 МКД

Големина: S

Бренд: nz

Град: Куманово

Материјали: nz

Ознаки: tuniki

Состојба: многу добра

Боја: сиво светло плаво

Додадено: 9.4.2022

Прегледи: 256

0

Mn ubavi tuniki. Plavata e samo ednas stavena. Materijalot i e mn nezen i mazen deluva posvecenko. S max pomalo M. Sivata e pamucna podolga i se siri mn ne bi znaela konkretno koj broj da go navedam moze i M moze i L. Dvete za 200 den posebno po 150.

m3a3c3a3

17
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

2