Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Esmara туника/фустан
Esmara туника/фустан Esmara туника/фустан Esmara туника/фустан

Esmara туника/фустан

600 МКД

Големина: 38

Бренд: есмара

Град: Скопје

Материјали: хх

Ознаки: убав бел кончан

Состојба: одлично

Боја: бело

Додадено: 28.1.2024

Прегледи: 113

0

Бел туника фустан Есмара Купен како second hand парче, но мене ми е прекраток, а немаше опција да го вратам.

pikachu

227
0

Членот го следат

125

Членот ги следи

16