Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

fashionlara

Скопје

Фустан

600 МКД

0

Детали за производот

Големина: 39

Бренд: не

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: фустан

Состојба: ново без етикета

Боја: пинк

Опис

Преубав фустан за посебни пригоди долг

Додадено: 19.4.2024

Прегледи: 89