Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

m3a3c3a3

Куманово

Teksas palto

700 МКД

1

Детали за производот

Големина: 36

Бренд: selected

Град: Куманово

Материјали: teksas

Ознаки: novo

Состојба: ново со етикета

Боја: светло плаво

Опис

Novo teksas palto so etiketa. Imam golemina 36 i golemina 38.

Додадено: 30.5.2024

Прегледи: 92