Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

elovefashion

Скопје

kosula zaraNAMALENA 490

550 МКД

5

Детали за производот

Големина: M

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: slika

Ознаки: kosula

Состојба: многу добра

Боја: плаво бело

Опис

Preubava oversize kosula zara sino bela so zlatni kopcinja. Nosena mnogu malku kako nova e . Prakam kargo sekoj den sredbi ne praktikuvam.

Додадено: 11.6.2024

Прегледи: 172