Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

fineliving

fineliving

Инфо

Скопје

За

БЕЗ ПОРАКИ ЗА РАЗМЕНА. НА ПОРАКИ ЗА РАЗМЕНА НЕ ОДГОВАРАМ. Резервирам најмногу до 3 дена.Средбите се во Карпош. Продажба само во Скопје. Не праќам по карго поради недо... Повеќе