Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Идеи /

Рачно изработувам декорации на облека, патики, ранци, капи...

Професионално и НАЈПОВОЛНО! По договор https://mojagarderoba.mk/kreator-26540 ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/0f102ecbd06532e455570e395fe07d4c.jpg)
2020 07 25
kakva kreativnost...Bravo srcka <3 <3 <3
2020 07 26