Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Помош за страницата /

Problem na Moja Garderoba

> ModJunior: > > JasminaBelevska: > > ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/1fdbdcc86275709385ad915e360114c0.jpg) > > Вака ли се држи страна > Pocituvana, ne blokirame nikoj sto izrazuva mislenje na forumot, duri i koga se raboti za nekorektni i neosnovani navredi. Vo odnos na vtoriot del - stranicata momentalno ima tehnicki problem, koj vo najskoro vreme ke bide resen. Imajte ubav den so pozitivna energija 🙂 Profilot e blokiran- vtor profil na ZakiSitnik so 6 negativni.
2022 03 07
Kupiv dve od 3te ponudeni uslugi :posebna objava i promoviranje na artikl. No proizvodot koj sakav da gi promoviram nigdeka ne se pojavi. Zaludno potrosheni pari !
2022 05 16
> A.P.Gian: > Kupiv dve od 3te ponudeni uslugi :posebna objava i promoviranje na artikl. > No proizvodot koj sakav da gi promoviram nigdeka ne se pojavi. > Zaludno potrosheni pari ! A zosto ne mi pisavte poraka?
2022 05 16
iskreno se do sega nemav pretstava kako da go napravam toa. Obichno na sajtovi ima posebno '' kopce'' kontak ili poraka do pr. moja garderoba ...go barav no ne najdov ...zatoa se odluchiv na ovoj nachin. vo sekoj sluchaj odgovor dobiv od vas i za toa sum vi blagodarna Sekoe Dobro Aleksandra
2022 05 16
1 2 3