Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Идеи /

Predlog za MG

Imam predlog da stoj opcija "ponudi cena" pod cenata na artiklot . Taka kupuvacot ke ponudi cena i ako na prodavacot mu odgovara ke ima sorabotka ako ne , ke mu pise izvini ne mi odgovara taa cena i taka. Sto mislite ? 😃
2021 10 27
Добра опција. Да не ја " тупиме" со теми на форум од типот понуди цена вака полесно ќе биде
2021 11 02
Super ideja 😊
2021 11 02
Па сите или нудиме или ни нудат цена, или размена.. Незнам што би било различно одтолку до сега? Ретко кој не бара попуст.
2021 11 02