Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Клик клак од леснина со навлака што се пере, варен сунѓер

моите веќе немаат гости и закрчен им е станот, па освен кожната фотеља се продава и каучов за гости. малку користен. Има и рачки не ги ставив кога го сликав. Купен е околу 22000, се продава само 4500. Има 2 дебели високи варени сунќери опфатени со плишаан навлака што се вади и пере, скоро е перена, и латофлекс даски. кои се претвараат во брачен кревет коаг се спушта околу 1,30 см или 1,40. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/98830c94c8a43b7c09bb3ad6e53531b0.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/b32372295bf309c95410c4a29541730c.jpg)
пред 18 дена, 21:23