Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

За членовите на mojagarderoba.mk /

Dali seushte ima kupuvachi??

> ModJunior: > > Natali984: > > Samo edno ke kazam neli za navredi sleduva opomena taka admin kade si dali nas ne ne biva I dali ja sum nesposobna ??? Neka dade gospodjava objasnuvanje ? Neshto kao saka da ni odrzi predavanje deka ne e ubavo da se navreduvame a taa u start javno se ponasha no comment da ne si ja rasupuvam vecherta so nebitni umajte ubava vecher site 😘😘 > https://mojagarderoba.mk/help/32/shto-e-zabraneto-od-forum NESPOSOBNA ZA MENE E NAVREDA jas ne ja navrediv chlenkata
2022 10 15
Kupuvaci ?? Hmmm....ima kupuvaci ama ima povekje prashuvaci 😅😅 Aj da ja smenime malku energijava na temata 😍 Sekako deka kupuvacite se namaleni poradi mnogu faktori megju koi i krizava koja besnee ne samo kaj nas ami niz cel svet Se sekjavam deka imase denovi koga se vrakjav do kargo po 2-3 pati Samo sto ke pratev naracka ke mi pisese nekoj i pak se vrakjav do kargo da ja pratam narackata yste istiot den Eee sega namaleno e , no dal Bog ima uste kupuvaci i naracki, ne tece ama kape ❤ Da se nadevame na podobri vremi ja i da pocneme da se druzime kako porano Ako ste primetile osven najdolu kade sto se Rasprodazba temite , na drugite rubriki so meseci ne mrdnuva nisto Nema zivost, nema akcija , a toa zavisi od nas clenkite Imajte ubavi sorabotki i dobra nokj 🥰🌷🌸
2022 10 15
> Natali984: > > ModJunior: > > > Natali984: > > > Samo edno ke kazam neli za navredi sleduva opomena taka admin kade si dali nas ne ne biva I dali ja sum nesposobna ??? Neka dade gospodjava objasnuvanje ? Neshto kao saka da ni odrzi predavanje deka ne e ubavo da se navreduvame a taa u start javno se ponasha no comment da ne si ja rasupuvam vecherta so nebitni umajte ubava vecher site 😘😘 > > https://mojagarderoba.mk/help/32/shto-e-zabraneto-od-forum > NESPOSOBNA ZA MENE E NAVREDA jas ne ja navrediv chlenkata Smeshno🤭 Dvojni arshini, taka? Tuka procitav sekakvi navredi kon moderatorite, demek agresivni, pa arogantni, se do diktatori, a tie ne reagiraa. Ama sega treba da reagiraat na "nesposobna". Ako treba, neka me kaznat, ama da ne se tolerantni prema vama, koi se izzivljavate tuka vrz niv, zasto ne vi odela robata. Jas sum realna, ne trpam filozofii. Pocituvaj da te pocituvaat.
2022 10 16
> Kosara38: > > Natali984: > > > ModJunior: > > > > Natali984: > > > > Samo edno ke kazam neli za navredi sleduva opomena taka admin kade si dali nas ne ne biva I dali ja sum nesposobna ??? Neka dade gospodjava objasnuvanje ? Neshto kao saka da ni odrzi predavanje deka ne e ubavo da se navreduvame a taa u start javno se ponasha no comment da ne si ja rasupuvam vecherta so nebitni umajte ubava vecher site 😘😘 > > > https://mojagarderoba.mk/help/32/shto-e-zabraneto-od-forum > > NESPOSOBNA ZA MENE E NAVREDA jas ne ja navrediv chlenkata > Smeshno🤭 Dvojni arshini, taka? Tuka procitav sekakvi navredi kon moderatorite, demek agresivni, pa arogantni, se do diktatori, a tie ne reagiraa. Ama sega treba da reagiraat na "nesposobna". Ako treba, neka me kaznat, ama da ne se tolerantni prema vama, koi se izzivljavate tuka vrz niv, zasto ne vi odela robata. Jas sum realna, ne trpam filozofii. Pocituvaj da te pocituvaat. A da ima I vakvi koi se umilkuvat na adminite zaboraviv 🤭🤭ajde sega prijatno ubava nedela imajte opushteno pozz do site 🥰
2022 10 16
> Natali984: > > Kosara38: > > > Natali984: > > > > ModJunior: > > > > > Natali984: > > > > > Samo edno ke kazam neli za navredi sleduva opomena taka admin kade si dali nas ne ne biva I dali ja sum nesposobna ??? Neka dade gospodjava objasnuvanje ? Neshto kao saka da ni odrzi predavanje deka ne e ubavo da se navreduvame a taa u start javno se ponasha no comment da ne si ja rasupuvam vecherta so nebitni umajte ubava vecher site 😘😘 > > > > https://mojagarderoba.mk/help/32/shto-e-zabraneto-od-forum > > > NESPOSOBNA ZA MENE E NAVREDA jas ne ja navrediv chlenkata > > Smeshno🤭 Dvojni arshini, taka? Tuka procitav sekakvi navredi kon moderatorite, demek agresivni, pa arogantni, se do diktatori, a tie ne reagiraa. Ama sega treba da reagiraat na "nesposobna". Ako treba, neka me kaznat, ama da ne se tolerantni prema vama, koi se izzivljavate tuka vrz niv, zasto ne vi odela robata. Jas sum realna, ne trpam filozofii. Pocituvaj da te pocituvaat. > A da ima I vakvi koi se umilkuvat na adminite zaboraviv 🤭🤭ajde sega prijatno ubava nedela imajte opushteno pozz do site 🥰 😂😂😂
2022 10 16
Mislam deka dovolno bese.
2022 10 16
1 2 3