Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Нутрибулет швајцарски од Топшоп

Продавам нутрибулет, има 2 сечила, чаша. Користен за мелење пченица и ореви. Платен пред 3 години 5000. Се продава, 2000 со двете сечила.исправен. Мнигу малку користен. Ќе си го пробате. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/68d713d39fbb31d78efc4e21ded3abae.jpg)
2023 02 04
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/af703c833273df252c2a0436c39b1e89.jpg)
2023 02 04
Dali go imate seuste
2023 02 18
AnaJana: > ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/af703c833273df252c2a0436c39b1e89.jpg) Dali go imate seushte
2023 02 18
Da, vi pishav.
2023 03 04
Za kolku wati e?
2023 03 12
600 w
2023 03 13
Pozdrav ve molam ako moze po eftino
2023 03 18
Za 1500den ke moze
2023 03 18
Нов е 6000. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/a60623b22e89a9184220a7c9df3a64e7.jpg)
2023 04 11