Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

YSK belo biro

Прекрасно, од јако дрво, стилско, со фиоки горе и напред, а горниот дел може да се стави и на зид. Платено околу 19000. Се продава 11000. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/614d3e495dcacf441830098fead02a9e.jpg)
пред 27 дена, 16:56